НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

У Золотоніському будинку культури з нагоди Нового 2019 року та Різдва Христового було проведено Новорічне свято для ромських дітей та їхніх друзів з місцевих не ромських сімей.

Діти подивилися виставу про народження Іісуса та події тих часів, і другу новорічну виставу — казку з казковими мультяшними героями. Після святкових вистав діти танцювали на сцені і у залі, розповідали віршики та співали пісеньки діду морозу, і на закінчення святково — казкового дійства усі присутні діти отримали подарунки від діда мороза.

 

Також на новорічному святі були нагороджені учасники конкурсу малюнків «Міжкультурне суспільство, хто живе поряд з нами?..», «Всі ми різні, але рівні і світ для нас один», усим учасникам конкурсу були вручені пам’ятні подарунки, і навесні на них чекає екскурсія до м. Київ.
Усі діти були надзвичайно задоволені святом, це все відображалося на їхніх обличчах під час свята, і особливо по закінченню свята, коли отримували подарунки.

Свято відбулося за підтримки Золотоніської міської ради, за участтю у виставах церкви віри Євангельської і працівників Золотоніського відділу культури.

Організували свято: Черкаська обласна громадська організація «Романі Рота» і Золотоніська община циган «Аме Рома». Меценат свята: Міжнародний фонд «Відродження»
ЧОГО «Романі Рота» та ЗОЦ «Аме Рома» висловлюють велику подяку і вдячність усім хто прийняв участь у організації новорічного свята.

З НОВИМ РОКОМ ! З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !