УВКБ ООН та Крим SOS завітали в Золотоношу

Золотоніський соціальний центр «Діалог між поколіннями» відвідали представники Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Обєданих Націй та представники організаціїї «Крим SOS». Вони провели фокус-групи (лекції, консультації, діалоги) з вимушено переселеними особами (переселенці з

Донецької, Луганської областей та Криму). Було проведено три фокус групи: з дітьми, з жінками та з чоловіками. Розмовляли про складності життя переселенців, про можливі та існуючі соціальні допомоги, права вимушено переселених осіб, способи отримання соціального житла та інші актуальні питання що стосуються вимушено переселених осіб.

 

 

По закінченню зустрічей наші гості передали дітям гуманітарну допомогу. Усі були задоволені подарункам, та відзначили що ця зустріч була корисною для слухачів фокус — груп.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Надалі наша обласна громадська організація «Романі Рота» та Золотоніська община циган «Аме Рома» буде підтримувати та всіляко допомагати вимушено переселеним особам. Вони можуть звертатися до офісу організації, де можна отримати безкоштовну юридичну консультацію та супровід, зробити ксерокопії, скористатися компютером та інтернетом, та звертатися у інших необхідних випадках.