ВИВЧЕННЯ ТА ВИРІШЕННЯ ПАСПОРТИЗАЦІЇ РОМЕН В ЗОЛОТОНОШІ

Одним із найпроблемнішим питанням є отримання  ідентефікаційних документів серед ромів Золотоноші. Адже якщо батьки немають документів. то й діти не мають свідоцтв про народження. Серед ромів Золотоноші є такі, що не мають ідентефікаційних документів (паспорта, свідоцтва про народження) по тій чи іншій причині. Немаючи документів, громадянин не може себе ідентефікувати і це викликає низку проблем, наприклад — неможливо оформити і отримати соціальну допомогу, та й в багатьох інших випадках необхідні ідентефікаційні документи.

Сьогодні представник Черкаської обласної ромської організації — юридичної підтримки Петро Бурлаченко разом з головою Золотоніської громадської організації — община циган «Аме Рома» Володимиром Бамбулою зустричалися з ромами, які не мають ідентефікаційних документів, цікавились про причини відсутності документів, надавали консультації щодо необхідності та як можна отримати паспорт або свідоцтво про народження, тощо.

 

 

Нагадаємо усим ромам Золотоноші, що вони можуть звертатися до офісу організації, де можна отримати безкоштовну юридичну консультацію та супровід, зробити ксерокопії, скористатися компютером та інтернетом, та звертатися у інших необхідних випадках.