ЗІ СВЯТОМ ПЕРЕМОГИ !!!

9 травня відбулася урочиста хода та покладання квітів до меморіального комплексу «Жертви фажизму». Золотонішці пройшли вздовж алеї пам’яті загиблих фоїнів Афганістану та загиблих воїнів АТО до меморіального пам’ятника — розстріляних воїнів Великої Вітчизняної Віни (другої світової).

Під час церемонії була висловлена подяка усим воїнам які захищали і зараз захищають нашу батьківщину, помянули хвилиною мовчання загинувших у боях воїнів, отець Ярослав провів упокійну службу за їх пам’ять і упокій душі.


По завершенню урочистих заходів, Золотоніська община циган «Аме Рома» на центральній площі — «майдані незалежності» організували чаєпиття по циганському звичаю (циганській традиції) з самовару на дровах. Усим бажаючим жителям та гостям міста безкоштовна роздавали чай з лимоном та солодощами — цукерками та печивом. Усим було цікаво подивитися як розпалюється самовар і у ньому закіпає вода, і дуже сподобався неповторний смак самоварного чаю, а діти дуже були задоволені цукерками та печивом…

Пригощання чаєм було організовно Черкаською обласною громадською організацією «Романі Рота», Золотоніською общиною циган «Аме Рома» за підтримки міжнародного фонду «Відродження»

=== === === === ===
Зі святом Перемоги. Найголовніше, чого хочеться побажати в цей день, це того, за що боролися наші діди — миру вам! Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. Бажаю в День Перемоги здоров’я, радості і щастя. Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Бажаю, щоб серце не знало болю і туги, а в душі завжди грав переможний марш.